Úvod
Novinky
Odkazy
Závody + akce
Kalendář - brusle.info
Vy <-> my
Galerie
Blog
Bazar
Diskuze
Hodnocení bruslí
Měření časů
Staré fórum
Články
Reportáže
Recenze
O kolečko víc
Návody
Jízda
Triky
FAQ
Kde jezdit
Půjčovny
Fitness
Skateparky Zábradlí
U-rampy
Sjezd
V zimě
Mimo Prahu
Ostravsko
Mimo Prahu
Hokej
Pravidla
Liga
Ke stažení
Pozadí
Videa
Info
Kontakt
Autor
tik@tik.cz
Odkazy

V Brně se jezdí:

  1. Bohunice:Z Mendláku 145 na konečnou a potom se zeptat na sk8 park nebo Basketbalový hřiště.Docela fajn na sk8 a na brusle to taky de.1 mini,3 bangy,2 rádiusy 1 fun box a kolem spousta railů.

  2. Bystrc:Zase z Mendláku jedničkou nebo z hl. nádraží taky jedničkou směr Bystrc.U Alberta vystoupit a potom pěknej,ale slabej downhill dolů až na parkoviště kde je 1 Vert,2 fun boxy,ale pořád se to mění.Hodně railů a spousta rádiusů.Geniální na brusle.

  3. Komín-Zase z mendláku jednička směr Bystrc. Vystoupíse u Billy a tam za Billou ho najdeš.Funbox rádiusy bangy a takový podobný blbosti.Moc tam nejezdím.

  4. Boby-Hala:Pěknej SHIT hrají tam techno a to pěkně sere. moc malech děcek.Dva vert rádiusy,bangy a raily-dobrý na zimu.Ale nevím přesně jak to tam vypadá moc tam nejezdím a taky 50kč na hodinu:-(((

  5. Boby-street:Super hodně schodů na grind a různy skočky, stačí vosk a trochu se dívat. Potom jsou to místa kde jezdíme z kámošema a těžko se popi- sují.

  6. Je tady toho hodně,ale je večer a těžko se přemýělí,příště ještě něco napíšu.Jo z Bystrckýho sk8 parku je Super těžkej a rychlej downhill tak přes 3,4 zastávky.

  7. Veterina-Z Mendláku trajfem-145/146 asi 3 zastvávky.Prostě k Semilasu.Tam se sedne na jedničku směrem od nádru.to jsou přesně 3 zastávky.Tam se zeptáš,ale je dost dobře vidět.No a teď jak se tam dostat.Vrátnice Zatím jsem se vrátnicí dostal bez problémů,ale znám lidi co to neprošly,ale jde to.Nebo přes plot.Když deš vrátnicí tak to se de pořád a na křižovatce doprava.Pak už uvidíš sochu koně a jsi doma.Je to tam z leštěné žuly tak že je to dooost good,nějaký schody se tam taky najdou.

To by bylo asi tak všechno.

poslal: popcornmachineclub@post.cz

 

Top

© [TiK] Petr Knopp

horni cast loga - modry prouzek
Logo [brusle a fotohrafie bruslaru] www.tik.cz
spodni cast loga - modry prouzek

Mimopražské

Brno
Ceské Budejovice
Ceský ráj/ Hoskovice
Mladá Boleslav
Olomouc

Ostrava

Vratimov
Komenského sady

Hledání